Hakkımızda

1975 yılında İbrahim AKSOY tarafından Çine Adnan Menderes Bulvarı üzerine kurulan firmamız 1984 yılında faaliyete geçen Çine Sanayi Sitesine taşınarak madeni yağ sektöründe hizmet vermeye devam etti.

1975 yılında İbrahim AKSOY tarafından Aydın / Çine Adnan Menderes Bulvarı üzerine kurulan firmamız 1984 yılında faaliyete geçen Çine Sanayi Sitesine taşınarak madeni yağ sektöründe hizmet vermeye devam etti.

2001 yılında hizmet bayrağını İbrahim AKSOY`dan teslim alan Kazım AKSOY hızla gelişen sektördeki değişime paralel doğrultuda madeni yağa ek olarak lastik, akü, jant, oto bakım ürünleri, oto aksesuar, oto elektrik malzemeleri , oto yıkama ve rent a car sektörüne girerek ürün yelpazesini genişletmiştir.

2005 yılında ilk şubesini açan firmamız bugün son teknoloji ürünü ekipmanlar ve bilgisayar destekli teknoloji ve güvenlik sistemleriyle donatılmış 2 depo, 2 servis hizmet alanı ve 1 oto market olmak üzere 400 m2 kapalı 300 m2 açık toplam 700 m2 alanda, sektöründe toptan perakende olarak emsallerine lider teşkil edecek şekilde hizmet vermektedir.

Sanayi - Otomotiv - Endüstri çarkında tüketici değil üretici firma olmayı hedefleyen firmamız her geçen gün engin deneyimi ve modern ar - ge çalışmaları ile sürekli olarak ürünlerini genişletmekte, hizmet verdiği sektördeki firmalara rasyonel yenil çözümler sunmakta, uyguladığı satış öncesi ve satış sonrası destek hizmeti ile doğru ürünün doğru yerde ve ekonomik şekilde kullanılması konusunda kuruluşları bilinçlendirerek yönlendirmektedir.


MİSYON:

Aksoy Oto; geçmişinden  aldığı tecrübeyle  geleceğin teknolojisini  birleştirerek yüksek kalite ürün ve hizmeti, en hızlı şekilde ve uygun maliyetle, müşteri memnuniyetini ve  kendi coğrafyasında sektöründe  akla gelen ilk firma olmayı ilke edinmiştir.

VİZYON:

Yenilikçi ve dürüst bir çalışma ahlakıyla  gelişerek büyümek, sektörde söz sahibi bir firma olarak faaliyet göstermek. 

 

Aksoy Oto

Madeni Yağ-Lastik-Akü-Rent a Car

 

``Otomobiliniz kimileri için sadece bir araba bizim için ise SEREF MADALYASIDIR``

Kâzım AKSOY

Kurumsal | Tümünü Gör

1975 yılında İbrahim AKSOY tarafından Çine Adnan Menderes Bulvarı üzerine kurulan firmamız 1984 yılında faaliyete geçen Çine Sanayi Sitesine taşınarak madeni yağ sektöründe hizmet vermeye devam etti. [...Devamı]

  • Sizden Gelen Mesajlar

Satılık - Kiralık Araçlar