Satılık - Kiralık Araçlar

Kiralama Şartları

Kiralama Şartları

Ehliyet Süresi

- Ekonomik grup araçlar için en az 2 yıllık
- Orta grup araçlar için en az 3 yıllık
- Üst ve lüks grup araçlar için en az 5 yıllık ehliyete sahip olmak

Kiralama esnasında yukarıdaki ön şartlar aranacağı için ehliyet ve kredi kartınızın yanınızda olması halinde aracı teslim alabilirsiniz.

Aksoy Oto Fiyat Koşulları

Aksoy Oto Fiyatlarına dahil olan hizmet ve ürünler;

Sitede gördüğünüz tüm fiyatlara aşağıdaki hizmet ve ürünler dahildir:
- Muafiyetli Kaza Sigortasından Yararlandırma Teminatı
- Tüm fiyatlara Muafiyetli Kaza Sigortası (CDW) dahildir. Muafiyetli Kaza Sigortası çarpışma halindeki hasarları kapsar. Sigorta şartlarının yerine getirilmesi halinde, çarpışma sonucu oluşan hasarın, araç grubuna göre değişen tutarlarda kısmı müşteriye ait olmak üzere, hasarı tazmin eder. Bu sigorta çarpışma halinde olmayan (park yeri, lastik cam far) hasarları kapsamaz.
- Sınırsız kilometre kullanımı ( CBAR,PBAR,PBAD,XBAD grupları için günlük 220 km sınır vardır. Aşılan kilometre için 2 TL/km ücret talep edilir.
- KDV

DİKKAT !!

Aşağıdaki hallerde Sigortadan Yararlandırma Teminatı geçersiz olacak ve oluşacak zarar sigorta kapsam dışında kalacaktır:
- Aracın kira kontratı üzerinde ismi yazılı kişilerden başkasına kullandırılması,
- Aracın normal kullanım koşulları dışında kullanılması (aracın yüksek motor harareti ile kullanılması, kötü yol şartları veya patlak lastik üzerinde yürünmesi, araca yanlış yakıt doldurulması ve benzeri diğer durumlar),
- Aracın trafik kuralları dışında kullanılması (yasal hız sınırlarının aşılması, kırmızı ışıkta geçilmesi ve benzeri diğer ihlaller), - Aracın alkol veya uyuşturucu madde etkisi altında kullanılması,
- Araçta taşınan bir yükün hasara veya kazaya sebep olması,
- Aracın dikkatsiz ve tedbir alınmaksızın kullanılması (yağışlı havalarda yol şartlarına göre hız ayarlamasının yapılmaması, öndeki aracın en az emniyet mesafesinden takip edilmemesi ve benzeri diğer kullanımlar),
- Meydana gelmiş bir kazanın veya çalınma durumunun anında müşteriye verilecek olan irtibat telefonlarına bildirilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi (doktor raporu ile saptanmış engelleyici bir durum olması durumu hariç),
- Meydana gelen bir kazada ilgili makamlardan 48 saat içerisinde gerekli raporların (trafik ve alkol raporu) alınmaması,- Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilememesi.
- Onay alınmaksızın ve kira süresinin bitmesine rağmen aracın teslim edilmemesi,
- Aracın içerisinde taşınan yüklerden ötürü araçta veya karşı tarafta bir hasar oluşması,
- Lastik, cam veya farda hasar meydana gelen hasarlar Muafiyetli Kaza Sigortası içerisine dahil değildir. Bu sigorta ayrıca satın alınabilir.
- 3. şahıslara verilen hasardan doğacak maddi tazminat tutarları, mecburi mali mesuliyet sigortası teminatı kapsamında teminat altındadır. Teminat sınırları dışında kalan tutarlar için müşteri kendisi sorumludur.

Aksoy Oto Fiyatlarına hariç olan hizmet ve ürünler

- Tam Kaza Sigortası (Top Cover CDW)

Kaza durumunda, kiralanan araç grubuna bağlı olarak değişen tutarlardaki kiracı sorumluluğunu ortadan kaldıracağı gibi, çarpışmaya bağlı olmadan meydana gelen 500 TL .ye kadar olan hasarları (park yeri, lastik -cam- far hasarları vb) müşteri beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır.

- Lastik Cam Far Sigortası (LCF)

Aracın camları ve lastiklerinde bir hasar olması risklerini kapsar.

Filo Hizmetler

Filo Hizmetler

Filo kiralama, araçların bir hizmet sağlayıcı tarafından önceden belirlenmiş kira tutarı karşılığında kullanıcıya sunulmasıdır.

Filo Kiralama, günümüzde pek çok şirket; ihtiyaç duyduğu operasyonel alanları (personel taşımacılığı, pazarlama hizmetleri, güvenlik hizmetleri, temizlik hizmetleri, çağrı merkezleri, vb.) bu yol ile temin etmektedir. Firmalar; ihtiyaçları olan araçlar için yatırım yapmak ve finansman giderlerini üstlenmek zorunda kalmadıkları gibi, araçların tescil, sigorta, vergi, bakım vs. işleriyle de ilgilenme yükünden kurtulur. Şirketler aldıkları bu hizmeti; ay bazında giderleştirebilir, kiralanan araçların KDV tutarlarını vergisel olarak mahsup edebilir ve yatırım tasarrufu sayesinde daha sağlıklı mali dengelere sahip olabilirler.

• Mevcut Araç Parkının Satın Alınması
• KDV ve Finansal Avantajlar
• Uydu Takip ve Filo Yönlendirme Sistemi
• Etkin Masraf Kontrolü
• Yakıt Tasarrufu
• Sabit TL Güvencesi ile Kiralama
• Personel ve İş Gücü Tasarrufu
• Yüksek Teminatlı Sigorta

Günlük Araç Kiralama

Günlük Araç Kiralama

Ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar en cazip günlük araç kiralama seçenekleri Aksoy Oto`da.

Aksoy Oto tecrübeli personeli ve geniş araç filosuyla , günlük araç kiralama servisi ile hizmetinizdedir.

Bazen tatil, bazen iş seyehatlerimiz için araç kiralama ihtiyacı duyarız. Araç kiralama sürecinin pratik, kolay erişilebilir ve sorunsuz olması gerekir.

Dizel ekonomik araç kiralama servisinin yanı sıra lüks araç kiralama filosuyla da hizmet veren Aksoy Oto, günlük araç kiralama servisi ile hizmetinizdedir.

Düğün aracı, özel günleriniz için araç kiralama,

Aksoyoto.com.tr üzerinden kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz.

Aksoy Oto Rent a Car günlük araç kiralama ile ilgili daha fazla bilgi almak için ;

Tel : 0.256 711 2238 - 0.256 711 8083

GSM : 0.532 613 5825

E-Mail : aksoy@aksoyoto.com.tr 

AKSOY OTO

Madeni Yağ-Lastik-Akü

MOBIL1-CASTROL-SHELL-LASSA-BRIDGESTONE-MUTLU AKU

Otomobiliniz kimileri için sadece bir araba bizim için ise SEREF MADALYASIDIR

Kâzım AKSOY

 

 

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Ayrıcalıklı misafirlerinizin en prestijli şekilde transferleri ve yolculukları için Aksoy Oto araç kiralamanın uluslararası standartlarda sunduğu VIP hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun olarak tercih edeceğiniz lüks araçlarla havalimanı-otel transferleri , şehiriçi ve şehirdışı transferleri tecrübeli ve profesyonel şoförlerimizle yapılmaktadır. Gerektiğinde yabancı dil bilen şoför tahsis edilebilmektedir.

Özel Günler İçin Araç Kiralama

Özel Günler İçin Araç Kiralama

Düğün , Nişan ve Davet gibi özel günlerinizi unutulmaz güzellikte dakikalarla süslemek ve yaşatmak için Özel Düğün Araçlarımızı her zaman emrinize sunuyoruz. Çünkü sizlerin mutluluğu her şeyden önce gelir.

Ek Hizmetler

Ek Hizmetler

VIP Transfer (Özel şöför ve hostesli)
Otel - Havaalanı transfer
Düğün, özel günler için özel şöförlü Lüks Servis
İş toplantıları özel karşılama ve transfer